OBLIČEJOVÁ GYMNASTIKA FLOW FACE FIT

FLOW FACE FIT - obličejová gymnastika 

Efektivní neinvazivní způsob omlazení obličeje a krku, vyhlazení vrásek, formování obličeje, odstranění dvojité brady, pokleslých tváří a víček a ještě mnohem víc!

Chcete vypadat mladě, bez vrásek? Nechcete mít průvan v peněžence za drahé, bolestivé procedury a zbytečné kosmetické produkty? Bojíte se řezání, sešívání, jehel, možných komplikací invazivních aplikací různých tělu nevlastních chemických jedovatých látek?

Pak doporučujeme FLOW FACE FIT - obličejovou gymnastiku.

Obličej vytváří první dojem a přesto na to nedbáme. Jsme zvyklí chodit cvičit do posilovny, běhat atd. Budujeme svaly po celém těle, ale na svaly v obličeji zapomínáme. Tak jako nečinností ochabují svaly na rukou, nohou - o bříšku ani nemluvě - tak ochabují i svaly v obličeji. Vytvářejí se gravitační vrásky; kontury obličeje, tváře, oční víčka a koutky úst poklesávají, podbradek povisuje, krk se krabatí. Je na čase to změnit! 

FLOW FACE FIT MODUL 1. sestává z analýzy aktuální kondice, sestavení cvičebního plánu přímo pro Vás a 6 samostatných individuálních lekcí (40 min). Jsou vedeny zkušeným lektorem, který se věnuje jen Vám. Cvičení probíhá v běžném civilním oblečení v sedě a ve stoje. Součástí každé lekce jsou uvolňující dechová cvičení na začátku a na konci lekce. Stejně jako u všech FLOW terapií je neomezeně k dispozici domácí limonáda a čaj z čerstvého ovoce. Cviky si samozřejmě cvičíte mezi jednotlivými lekcemi i doma. 

Na MODUL 1. pak navazují další moduly, které prohlubují a stabilizují již dosažené výsledky a pokračují směrem, který si s lektorem určíte.

Termíny cvičení - dle Vašich časových možností. 

Vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií. 

Pro objednání volejte na telefonní číslo: 739 161 787 nebo pište email:info@flowpraha.cz

 

CENA FLOW FACE FIT - MODUL 1: 3.900,- Kč